VACVrijdag Avond Competitie EN

Seizoen 2026/2027 · deel 1

Competitie

Stand, programma en uitslagen van deel 1. Na de winterstop speelt de bovenste helft de Champions League en de onderste helft de Europa League.

Stand

Stand deel 1
#TeamGWGLVVoorTegenSaldoPtn
1Team Haguegym6510206+1416
2Shell6501145+915
3Santos6411243+2113
4Nutsschool6312129+310
5Paschalis4301105+59
6Wolters421186+27
7Latam & Kaas FC6204131306
8Fitters420279−26
9RSD Benoordenhout4103710−33
10Fokker4103813−53
11SES6105429−253
12Montessori Waalsdorp401317−61
13Op Wilskracht '254013114−131

Winst 3, gelijk 1, verlies 0 punten. Bij gelijke punten telt eerst het doelsaldo, dan het onderlinge resultaat, dan het aantal gescoorde doelpunten.

Programma

Speelronde 5

vrijdag 30 oktober
20.30veld 2aSantos··Paschalis
20.30veld 2bWolters··Fitters
20.30veld 3aFokker··SES
20.30veld 3bMontessori Waalsdorp··Team Haguegym
21.15veld 2aSantos··Fitters
21.15veld 2bTeam Haguegym··Wolters
21.15veld 3aFokker··Paschalis
21.15veld 3bMontessori Waalsdorp··SES
VrijLatam & Kaas FC, Nutsschool, Op Wilskracht '25, RSD Benoordenhout, Shell

Speelronde 6

vrijdag 6 november
20.30veld 2aPaschalis··Latam & Kaas FC
20.30veld 2bShell··Team Haguegym
20.30veld 3aFitters··Op Wilskracht '25
20.30veld 3bNutsschool··RSD Benoordenhout
21.15veld 2aOp Wilskracht '25··RSD Benoordenhout
21.15veld 2bLatam & Kaas FC··Shell
21.15veld 3aFitters··Paschalis
21.15veld 3bNutsschool··Team Haguegym
VrijFokker, Montessori Waalsdorp, Santos, SES, Wolters

Speelronde 7

vrijdag 13 november
20.30veld 2aNutsschool··Wolters
20.30veld 2bSantos··RSD Benoordenhout
20.30veld 3aFokker··Fitters
20.30veld 3bMontessori Waalsdorp··Paschalis
21.15veld 2aRSD Benoordenhout··Paschalis
21.15veld 2bSantos··Nutsschool
21.15veld 3aFitters··Montessori Waalsdorp
21.15veld 3bFokker··Wolters
VrijLatam & Kaas FC, Op Wilskracht '25, SES, Shell, Team Haguegym

Speelronde 8

vrijdag 20 november
20.30veld 2aSantos··Wolters
20.30veld 2bTeam Haguegym··Op Wilskracht '25
20.30veld 3aFokker··RSD Benoordenhout
20.30veld 3bSES··Shell
21.15veld 2aShell··RSD Benoordenhout
21.15veld 2bWolters··Op Wilskracht '25
21.15veld 3aSES··Team Haguegym
21.15veld 3bSantos··Fokker
VrijFitters, Latam & Kaas FC, Montessori Waalsdorp, Nutsschool, Paschalis

Speelronde 9

vrijdag 27 november
20.30veld 2aLatam & Kaas FC··Nutsschool
20.30veld 3aFitters··Shell
20.30veld 3bMontessori Waalsdorp··Op Wilskracht '25
21.15veld 2aMontessori Waalsdorp··Latam & Kaas FC
21.15veld 3aFitters··Nutsschool
21.15veld 3bOp Wilskracht '25··Shell
VrijFokker, Paschalis, RSD Benoordenhout, Santos, SES, Team Haguegym, Wolters

Speelronde 10

vrijdag 11 december
20.30veld 2aPaschalis··SES
20.30veld 2bWolters··Latam & Kaas FC
20.30veld 3aMontessori Waalsdorp··RSD Benoordenhout
20.30veld 3bOp Wilskracht '25··Fokker
21.15veld 2aRSD Benoordenhout··SES
21.15veld 2bWolters··Paschalis
21.15veld 3aMontessori Waalsdorp··Fokker
21.15veld 3bOp Wilskracht '25··Latam & Kaas FC
VrijFitters, Nutsschool, Santos, Shell, Team Haguegym

Uitslagen

Speelronde 4

vrijdag 9 oktober
Santos31Latam & Kaas FC
Wolters00Montessori Waalsdorp
Nutsschool00Op Wilskracht '25
RSD Benoordenhout14Team Haguegym
Latam & Kaas FC02Team Haguegym
Wolters10RSD Benoordenhout
Nutsschool21Montessori Waalsdorp
Op Wilskracht '2508Santos

Speelronde 3

vrijdag 2 oktober
Nutsschool02Paschalis
Latam & Kaas FC70SES
Fitters04RSD Benoordenhout
Fokker01Shell
Latam & Kaas FC52RSD Benoordenhout
Shell01Paschalis
Fitters31SES
Fokker36Nutsschool

Speelronde 2

vrijdag 25 september
Paschalis24Team Haguegym
Montessori Waalsdorp01Santos
Op Wilskracht '2501SES
Nutsschool12Shell
Santos00Team Haguegym
Nutsschool31SES
Montessori Waalsdorp04Shell
Op Wilskracht '2515Paschalis

Speelronde 1

vrijdag 18 september
SES15Wolters
Santos12Shell
Fitters14Team Haguegym
Fokker30Latam & Kaas FC
SES011Santos
Shell52Wolters
Fitters30Latam & Kaas FC
Fokker26Team Haguegym

Agenda per team

Zet het programma van je team in je eigen agenda. Wijzigingen en uitslagen komen er vanzelf in. Kies je team en tik op Abonneren.

Werkt Abonneren niet?

Kopieer het adres van je team, bijvoorbeeld https://vacdenhaag.nl/agenda/fitters.ics. In Google Agenda: Andere agenda’s, Via URL, en plak het adres. In Outlook: Agenda toevoegen, Abonneren vanaf internet. Op de iPhone werkt de knop Abonneren direct.