VACVrijdag Avond Competitie EN

Seizoen 2026/2027

Vrijdag Avond Competitie
bij HVV

7 tegen 735+Vrijdag 20:30u en 21:15uDen Haag
Doe jij volgend seizoen ook mee?

Volgende speelronde

Het hele programma

Speelronde 5

vrijdag 30 oktober
20.30veld 2aSantos··Paschalis
20.30veld 2bWolters··Fitters
20.30veld 3aFokker··SES
20.30veld 3bMontessori Waalsdorp··Team Haguegym
21.15veld 2aSantos··Fitters
21.15veld 2bTeam Haguegym··Wolters
21.15veld 3aFokker··Paschalis
21.15veld 3bMontessori Waalsdorp··SES
VrijLatam & Kaas FC, Nutsschool, Op Wilskracht '25, RSD Benoordenhout, Shell

Laatste uitslagen

Alle uitslagen

Speelronde 4

vrijdag 9 oktober
Santos31Latam & Kaas FC
Wolters00Montessori Waalsdorp
Nutsschool00Op Wilskracht '25
RSD Benoordenhout14Team Haguegym
Latam & Kaas FC02Team Haguegym
Wolters10RSD Benoordenhout
Nutsschool21Montessori Waalsdorp
Op Wilskracht '2508Santos

Stand

Stand
#TeamGWGLVVoorTegenSaldoPtn
1Team Haguegym6510206+1416
2Shell6501145+915
3Santos6411243+2113
4Nutsschool6312129+310
5Paschalis4301105+59
6Wolters421186+27
7Latam & Kaas FC6204131306
8Fitters420279−26
9RSD Benoordenhout4103710−33
10Fokker4103813−53
11SES6105429−253
12Montessori Waalsdorp401317−61
13Op Wilskracht '254013114−131

Doe jij volgend seizoen ook mee?

Een team van collega’s, vaders van het schoolplein, oud-teamgenoten of vrienden uit de buurt? We horen graag van teams die op vrijdagavond willen voetballen.

Zo doe je mee